Granuldisk

Granuldisk

Sprzęt do zmywania naczyń GRANULDISK® jest używany codziennie w profesjonalnych kuchniach na całym świecie.

PowerGranules® są opatentowanymi granulkami firmy GRANULDISK® , zoptymalizowane do stosowania w urządzeniach myjących GRANULDISK. Granulki były testowane przez wiele godzin, by znależć mieszankę o odpowiednim kształcie, gęstości i wielkości która skutecznie poradzi sobie z silnymi i uporczywymi zabrudzeniami. Dzięki granulkom możemy wyeliminować mycie wstępne raz na zawsze.

W zmywarkach GRANULDISK® w procesie mycia biorą udział granulki w połączeniu z wysokim ciśnieniem wody oraz niewielką ilością detergentu.
Garnki, patelnie, pojemniki GN i inne naczynia są czyste w ciągu kilku minut. Mycie za pomocą granulek zastępuje konieczność wcześniejszego ręcznego szorowania, moczenia silnie zabrudzonych przedmiotów. Wystarczy usunąć resztki produktów z naczyń, włożyć do zmywarki i nacisnąć guzik. Wewnątrz zbiornika w komorze mycia PowerGranules® mieszają się z wodą o temp. 65°C. Granulki są transportowane za pomocą dysz i rozpylane wysokim ciśnieniem wody po powierzchni mytych naczyń. Granulki uderzają o powierzchnię naczyń 80 tysięcy razy na sekundę.

Dzięki temu rozwiązaniu załadowane do zmywarki naczynia są czyste w ciągu kilku minut zanim granulki oddzielą się od wody i znajdą ponownie w specjalnym zbiorniku umieszczonym w komorze mycia. Zoptymalizowany cykl płukania powoduje że granulki są zneutralizowane pod kątem mikro bakterii w temp. 80°C i przygotowane do kolejnego cyklu mycia.