Jest takie miejsce w sercu Podhala położone na majestatycznym wzgórzu 1000 m m.p.m., wśród świerkowych lasów i bujnych łąk, odcięty od wielkomiejskiego zgiełku… nazywa się Hotel Bachledówka***.

Jest to obiekt o niespotykanej na Podhalu architekturze, nowoczesnej, choć nawiązującej do stylu góralskiego. Inspirowany podhalańską tradycją i kulturą regionu, w których eleganckie, starannie wykończone wnętrza tworzą przytulny nastrój, a poranna kawa czy romantyczna kolacja na przestronnym hotelowym tarasie z widokiem na Tatry, Gorce i Beskidy pozwoli na niezapomniane chwile odpoczynku i relaksu.

Hotel Bachledówka *** został zaprojektowany z myślą o stworzeniu wyjątkowej przestrzeni dla turystów i biznesmenów. To wymarzone miejsce na rodzinne wakacje oraz organizację wszelkiego rodzaju imprez, szkoleń czy konferencji. Dokładamy wszelkich starań, by stworzyć klimat rodzinnej atmosfery w której celebracja wolnych chwil nabiera wyjątkowego znaczenia. Nasz Hotel otoczony górską przyrodą to idealny wybór na każdą porę roku.

Więcej: www.bachledowka.pl


Wyposażenie:

– Hobart: zmywalnie naczyń
– Ascobloc: meble technologiczne
– Convotherm: piece konwekcyjno-parowe
– Modular: linia termiczna
– Liebherr: urzadzenia chłodnicze

Created by adminagiw | 02 12 2017 | hotele